Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Kardiolog
Warszawa
Strona główna Strona główna / Konsultacje

Konsultacje

Kardiolog Warszawa - opinie

Choroby serca i ryzyko, jakie niosą

Z powodu chorób serca rocznie umiera ponad 175 tys. Polaków, szczególne ryzyko zachorowania obejmuje osoby cierpiące z powodu rodzinnej hipercholesterolemii. Jednak podobnie jak wiele innych jednostek chorobowych, również choroby serca można leczyć lub przynajmniej skutecznie ograniczyć ich wpływ na komfort życia. Poza śmiercią choroby serca mogą prowadzić do występowania chorób układu naczyniowego, niewydolności nerek a także obrzęku płuc lub wylewu krwi do mózgu. Ryzyko jakie niosą dla życia choroby serca jest naprawdę poważne, dlatego warto zadbać o profilaktykę oraz odpowiednio częste wizyty u kardiologa – specjalisty, który zweryfikuje Twój stan zdrowia a także, w przypadku uzyskania złych wyników, przeprowadzi rzetelną diagnostykę. Przez wzgląd na to, że kolejki do kardiologów na NFZ są naprawdę długie a kwestie związane ze stanem zdrowia serca oraz jego kondycją należą do pilnych, w niektórych placówkach skorzystać można ze świadczonych prywatnie usług medycznych.

Dlaczego konsultacje kardiologiczne są ważne?

Konsultacje kardiologiczne w przypadku wystąpienia niepokojących objawów a także regularne wizyty u kardiologa to najskuteczniejsze elementy profilaktyki w przypadku chorób mięśnia sercowego oraz układu krwionośnego. Jak już wspominaliśmy choroby serca odbierają życie naprawdę dużej części polskiego społeczeństwa – nie pozwól by Twoi bliscy stracili to, co najcenniejsze w wyniku zaniedbania. Udzielane prywatnie konsultacje kardiologiczne pozwalają ominąć wyczekiwanie w długich kolejkach a oferujący je w Warszawie przy ul. Rydygiera 19 kardiolodzy gwarantują najwyższe standardy świadczonych usług medycznych.

Konsultacje kardiologiczne opierają się nie tylko na wywiadzie z pacjentem, ale również, w przypadku zajścia takiej konieczności, zleceniu badań pozwalających na kontynuowanie diagnostyki. Dzięki temu, że gabinet kardiologiczny wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt medyczny w postaci echokardiogramów, elktrokardiografu oraz ultrasonografu jeszcze tego samego dnia, na miejscu mogą zostać wykonane badania takie jak USG serca czy też EKG w spoczynku.

Konsultacje kardiologiczne w Warszawie pozwalają również na uzyskanie od specjalistów recept na lekarstwa przeciwdziałające chorobom serca.

Echo serca Warszawa

Jeżeli czujesz, że Twoje serce nie działa prawidłowo, zgłoś się do specjalisty.

Ikona +48 22 300 15 51 Umów wizytę
Ikona serca

Jak się przygotować do konsultacji kardiologicznych? Rozwiń / zwiń

Przygotowanie do konsultacji kardiologicznych nie jest czasochłonnym i nazbyt angażującym procesem. Dzięki temu, że w trakcie konsultacji wykorzystywane są jedynie nieinwazyjne techniki diagnostyczne na badania nie trzeba przychodzić na czczo ani w godzinach porannych – do Twojej dyspozycji jesteśmy od godz. 8.00 do 21.00 w każdym dniu roboczym, a dodatkowo również w soboty, jeśli w ciągu tygodnia trudno jest Ci znaleźć wolną chwilę. W ramach przygotowania do konsultacji kardiologicznych prosimy Cię o skompletowanie posiadanej dokumentacji medycznej – jest to dla nas szczególnie ważne, jeśli jesteś nowym pacjentem.

W przypadku wizyty w celu przeprowadzenia badań bardzo prosimy natomiast o to, żeby ze skóry na klatce piersiowej usunięte zostało owłosienie a także wstrzymanie się od stosowania środków i kremów nawilżających lub natłuszczających w tym obszarze ciała w dniu badania, gdyż czynniki te wpływają na gorszą przyczepność elektrod. Pragniemy też zaznaczyć, że w przypadku udziału w badaniach warto jest przyjść z delikatnym wyprzedzeniem, żeby puls i tętno zdążyły się ustabilizować przed podpięciem aparatury co pozwoli na uzyskanie wymiernych wyników.

Jak długo trzeba czekać na konsultacje kardiologiczne? Rozwiń / zwiń

Konsultacje kardiologiczne na NFZ wiążą się z nawet kilkumiesięcznym okresem oczekiwania – w gabinecie kardiologicznym w Warszawie przy ul. Rydygiera 19 dokładamy wszelkich starań by każdy z naszych pacjentów otrzymał termin jak najszybciej i w dogodnym dla siebie czasie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby, które cenią sobie profesjonalną i kompleksową obsługę dostępną na wyciągnięcie ręki. Na konsultacje kardiologiczne w naszym gabinecie z pewnością nie będziesz długo czekać.

Ile kosztują konsultacje kardiologiczne? Rozwiń / zwiń

Koszt konsultacji kardiologicznej może być różny, co zależne jest od tego, co zostanie w jej ramach przeprowadzone. W Warszawie ceny konsultacji kardiologicznych są bardzo atrakcyjne dzięki czemu niedużym nakładem finansowym zdobędziesz rzetelną opinię lekarską w przeciągu nawet dwóch dni. Diagnostyka chorób serca nie opiera się jednak jedynie na konsultacjach – niezwykle często koniecznym jest również przeprowadzenie dodatkowych badań, które pozwalają zobaczyć w jaki sposób serce pracuje, zweryfikować jego tętno a także zmierzyć ciśnienie tętnicze, którego złe wartości mogą być równoznaczne z chorobami takimi jak nadciśnienie tętnicze lub miażdżyca.

W Warszawie konsultacje kardiologiczne wraz z przeprowadzeniem badań kosztować mogą od 50 do 300 złotych.

Konsultacje kardiologiczne - Warszawa ul. Rydygiera 19 Rozwiń / zwiń

Usługi medyczne z zakresu diagnostyki oraz leczenia chorób serca świadczymy na najwyższym poziomie w gabinecie kardiologicznym Warszawie na ul. Rydygiera 19. Tworzący nasz zespół kardiolodzy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oferujący nie tylko rzetelną diagnostykę, ale również obsługę spełniającą najwyższe standardy.

Osoby, które w ostatnim czasie dotyczą objawy takie jak: chroniczne zmęczenie, problemy ze snem, występowanie omdleń oraz mroczków przed oczami a także arytmia serca serdecznie zapraszamy do kontaktu – im szybciej postawiona zostanie diagnoza tym wcześniej wdrożone zostanie leczenie, które opóźni rozwój choroby i ograniczy jej negatywny wpływ na organizm. Serdecznie zapraszamy!

Umów wizytę Zadzwoń